Ce caută CVT la o emisiune sportivă?

03 March 2009, 20:12:07

Vă spun eu ce. Să zică despre Pászkány Árpád (finanţatorul clubului de fotbal CFR Cluj) că de fapt el este un spion maghiar trimis de la Budapesta ca să facă lucruri rele în România. Să sugă din degetele sale că intenţiile lui Fathi Taher erau doar de ochiul lumii că de fapt preşedintele Traian Băsescu vroia să cumpere Rapidul şi aberaţii din astea. Cei prezenţi, Decebal Rădulescu, Mihai Stoica şi Constatin Iacob mureau de râs şi moderatorul emisiunii se distra şi el de minune. Apoi pulalăii ăia de abonaţi la cablu, digi tv şi alte porcării, oare ei cum s-au simţit? Ăia mai slabi la minte precis savurau această emisiune de tot căcatul, iar cei mai pretenţioşi şi-au aplecat capetele din nou. Aşa se face ratingul în România!

Corneliu Vadim Tudor la o emisiune sportiva 1Corneliu Vadim Tudor la o emisiune sportiva 2Corneliu Vadim Tudor la o emisiune sportiva 3Corneliu Vadim Tudor la o emisiune sportiva 4Corneliu Vadim Tudor la o emisiune sportiva 5Corneliu Vadim Tudor la o emisiune sportiva 6

Lângă o asemenea reţetă îl mai suni în direct pe Gigi Becali şi tacâmul e complet! Sper să apară cât mai mulţi "spioni" de genul lui Pászkány Árpád şi să facă lucruri la fel de "rele" precum cele de la CFR Cluj. Sper să scăpăm o dată şi o dată de personajele înfometate după popularitate şi de moderatorii de căcat.

Etichete · · · ·

  1. Lucinholo Lucinholo a scris pe 04 March 2009, 07:51:38

    Mass media sportiva incet o sa ajunga de rasul curcilor daca nu se afla deja acolo ... :(

  2. ruxa ruxa a scris pe 23 April 2009, 22:25:33

    Si ce te omoara pe tine grija, limbricule?

  3. Henrich Henrich a scris pe 23 April 2009, 22:57:25

    Tot ceea ce te face fericita pe tine, zdreanto :P

Comentează acest articol

* = câmpuri necesare

:

:

:

* Comentariile cu adresele de email fake se vor sterge fara explicatii! Adresele de email nu sunt publicate pe acest blog.

:


4 + 1 =

LaptopGear.ro - booq&crumpler

Tamada.ro



Reclama ta AICI - foloseste formularul de contact - click AICI

 

Pagina s-a încărcat în: 0.311521 secunde